- Komerční sdělení -aktuálně

Potřebujete nové zaměstnance? Poradíme vám

Chtěli byste sehnat vhodné zaměstnance do své firmy nebo organizace? Pokud to zkusíte na vlastní pěst, možná vás čeká více práce a starostí, než si myslíte. Jsou lidé, kteří hledají zaměstnance u svých známých nebo rozvěsí tištěné inzeráty. Takové hledání ovšem už dnes není vhodné. Pokud máte vybrat skutečně kvalitního zaměstnance, je vždy lepší, když máte z čeho vybírat a vaše pracovní nabídka osloví co nejvíce potencionálních uchazečů o práci. 

Nábor zaměstnanců on-line na Personalistka.cz

Zaměstnance hledejte hlavně online a ne pouze tím způsobem, že na svém firemním webu zveřejníte poptávku, ale tak, že se inzerci zveřejníte na místech, kde hledá práci nejvíce lidí, a to na pracovních portálech. Možná budete překvapení tím, kolik pracovních portálů existuje. Někde máte vložení inzerátu zdarma, někde je velmi drahé a zveřejnění dosahují i desetitisícových částek, některé portály skoro nikdo nenavštěvuje, jiné navštíví stovky až tisíc lidí každý den.

Uvědomte si, že zaměstnanec je především člověk, který bude rozhodovat o vašem rozvoji a kvalitě odvedené práce, nevybírejte proto malé neznámé portály s pár nabídkami práce, ale zajistěte si takovou inzerci, u které máte jistotu, že osloví maximum zájemců. 

Český specialista na personální inzerci

Skvělou volbou je pracovní portál Personalistka.cz, jde o ryze českého specialistu náboru s bohatými zkušenosti, který inzerované nabídky práce zveřejňuje na sociálních sítích a ve vyhledávačích práce Žirafa.cz a Jobsi.cz, tím se pracovní nabídka zobrazí mnohem víc potencionálním uchazečům.

Pro firmy a podnikatele portál nabízí možnost inzerovat práci všeho druhu a na libovolný úvazek, tedy od HPP až po částečný úvazek a brigádu. Společnost má dlouholeté zkušenosti s inzercí a postará se o nalezení nejlevnější a nejrychlejší cesty k nalezení vhodných zaměstnanců bez využití drahé personální agentury. 

Zapomeňte tak na běžné pracovní agentury, kde utratíte statisíce korun za nábor, společnost Personalistka.cz se postará o výhodnou inzerci pracovních nabídek, která vám pomůže obstarat pracovní sílu, jakou hledáte a je jedno, jestli poptáváte více lidí nebo jen jednoho člověka do svého týmu. Při hledání zaměstnanců se vždy vyplatí spolupracovat s profesionály co mají v oboru inzerce práce praktické zkušenosti a skvělé recenze od návštěvníků a uchazečů o práci. 

123jobs

123jobs recenze

123 jobs recenze zkušenosti

Další články autora

Komentáře

Sdílej naše články

- Reklama -spot_img

Redakce doporučuje

Žena

spot_img